Nováčikovská obnova

22-24.3.2019

Všetko sa to začalo krížovou cestou v piatok, a pokračovali sme zahájením akcie v klubovni.
Potom sme sa dali na cestu na Nový Zámok. Na Novom Zámku sme mali úlohu. Hľadali sme štvorcové a trojuholníkové papieriky, na ktorých bola napísaná skautská história. Túto úlohu vyhrali dievčatá. Potom sme sa vrátili do klubovne a Salamandry nám pripravili výbornú večeru, čo boli cestoviny zo syrovou omáčkou a brokolicou. Keď sme sa najedli, išli sme spinkať.
Nastalo ráno a Dikobrazy nám pripravili chutné raňajky: „praženicu”. Potom sme sa dali na ďalšie úlohy. Ako prvé, dievčatá museli spraviť triesky, a chlapci si museli zopakovať krížovú väzbu. Neskôr sme sa vymenili. Potom sme na dvore dostali úlohu spraviť rebrík, ale taký vysoký aby, sme sa z dvora dostali až hore na balkón. Ako prví mali rebrík hotoví  Dikobrazy, ale o chvíľku nato rebrík dokončili aj Salamandry.

P3240396

Potom sme sa naobedovali. Obed pripravil Filo a bola polievka a perky. Poobede bola siesta a po sieste sme sa išli prejsť na Staré Mesto. Cestou na Staré Mesto sme sa zastavili na zmrzlinu, a potom sme sa hrali fresbee. Okolo piatej poobede sme sa vrátili do klubovne. Večeru robili Salamandry a to tortilu zo zeleninou a mäsom. Po večeri sme pozerali dokumentárny film o Skautingu, a po filme, hajde do postele.
Nové ráno a to je Nedeľa, takže sme išli na rannú omšu. Po omši nám chlapci pripravili párky na raňajky, zahájením sme ukončili akciu a pobrali sme sa domov.

P3240454

Za úžasnú akciu ďakujeme Filovi, a všetkým čo prišli.

(Vrešťadlo, Salamandry)

Pokračovať pre viac fotiek