Tour de prepad

Prečo ísť na Tour de prepad 2019?

Tour de prepad: 10-13.7. 2019
Ukončenie prihlasovania na tour de prepad: 9.6.2019
Orientčná cena za tour de prepad: 30€

Okrem skautského tábora sa v lete môžeš tešiť aj na Tour de prepad 2019.

Neváhaj, prihlás sa a zažiješ super prepadovú atmosféru. Máš sa naozaj na čo tešiť!

Ďalšie info pridáme neskôr!


Ešte stále váhaš?

Prepady boli pre mňa určite jeden obrovký adrenalín. Je to neopakovateľný pocit, zakrádať sa tmavým lesom a vedieť, že už o pár minút to vypukne, a ty môžeš učiniť niečo, aby si obhájil hrdosť svojho zboru.   (Lili)
Na tour de prepad ti koluje v žilách viac adrenalínu ako keď učiteľka začne vyvolávať a ty si sa nič neučil. Počas tour de prepad čakáš na ten správny okamih vyštartovať po vlajke dlhšie ako keď čakáš na Slovanský vlak. Tour de prepad ti dá viac zážitkov než akákoľvek iná akcia.   (Kosťo)
Keď ukradneš vlajku máš sa fajn lebo na druhý deň obdržíš odmenu a dobrodružstvo, stretneš sa s kamošmi a inými dobrými ľuďmi. Keď vlajku neukradneš máš sa fajn lebo na druhý deň ťa čaká robota a dobrodružstvo, stretneš sa s kamošmi a inými dobrými ľuďmi. Tour de prepad nie je len o vlajke.    (Kosťo)

Pridaj komentár